שירות לקוחות 0587020252
0
0

רולדה הודו (כשר לפסח) - תפארת אנ"ש 44.9 ש"ח לק"ג

7525
 • 44.90
 • אפשרויות:
  אפשרות קניה
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  1מועד אספקה-
  1.1מועדי האספקה יהיו לפי מה שכתוב בלשונית ימי מכירות ,הלקוח יכול לבצע הזמנה באתר עד 48 שעות לפני יום החלוקה בנקודת החלוקה בה הוא חפץ,


  2. מדיניות משלוחים:
  2.1על הלקוח להיכנס ללשונית ימי מכירות ולראות אם החברה מגיעה לנקודת החלוקה במקום מגוריו, או במקום אשר חפץ לקחת את הסחורה , ורק לפי זה לעשות הזמנה באתר,
  2.2בעת ביצוע אישור הזמנה על הלקוח יהיה לבחור את יום ומקום נקודת המכירה(חלוקת ההזמנות בקהילות) לפי מה שמתאים לו לפי מה שהחברה מאפשרת- נקודות החלוקה יבחרו אך ורק ע"י שיקול דעת החברה וכן ימי החלוקה בנקודות , החברה רשאית להוסיף ימי ונקודות חלוקה וכן להוריד ימי ונקודות חלוקה מפעם לפעם באתר.
  2.3לא יינתן משלוחים עד בית הלקוח.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. ביטול עסקה והחזרת מוצר:
  9.0 על פי דין, כל הרוכש מוצר מזון בעסקה מרחוק, כגון: דרך אתר אינטרנט, אינו רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). אנו ממליצים לעיין בהוראות חוק הגנת הצרכן טרם ביצוע הרכישה.

  9.1 על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.
  9.2. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך, למוקד שירות הלקוחות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך 14 יום מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.
  9.3. לקוח רשאי לבטל הזמנה ו/או לשנות אותה לכל המאוחר עד 12 שעות מעת ביצוע ההזמנה באתר/ וואטסאפ / שירות לקוחות בטלפון.
  9.4 לאחר 12 שעות מעת ביצוע ההזמנה הלקוח יחוייב בדמי טיפול לביטול הזמנה בסף 35 ש"ח + 1% עמלת רכישה באשראי על הסכום הכולל של ההזמנה.
  9.5 במקרה של שינוי שהוא עדכון של סל המוצרים, יעודכנו המחירים, המבצעים וההטבות בהזמנה בהתאם ליום סגירת ושליחת ההזמנה המעודכנת. במקרה זה יישמרו המחירים והמבצעים ל-14 ימים מעת סגירת הזמנה המעודכנת , וזאת למעט הטבות קופונים שוברים אישיים כאמור, שיחולו בתנאי שהקופונים/שוברים הינם בתוקף ביום האספקה. ניתן לבצע עדכון לזמן האספקה בלבד למועד אספקה שיחול עד לא יאוחר מ-14 ימים ממועד ההזמנה המקורית. במקרה של שינוי סל המוצרים בהזמנה, יחושב מחיר הסל לפי המחירים במועד סגירת ההזמנה המעודכנת והמחירים יישמרו ל-14 ימים, לא כולל הטבות קופונים שוברים אישיים כאמור, שיחולו בתנאי שהקופונים/שוברים הינם בתוקף ביום האספקה.
  9.6. ביטול/שינוי ההזמנה יכול להתבצע באתר או באמצעות מוקד שירות הלקוחות בטלפון, ובוואטסאפ. ביטול/שינוי הזמנה למוצרים מיוחדים שנקבע לגביהם מועד אספקה נפרד, יכול להתבצע באמצעות מוקד שירות הלקוחות הטלפוני בלבד. עד 3 ימים לפני מועד החלוקה שבחרתם. לאחר זמן זה לא יהיה ניתן לשנות את ההזמנה אלא רק לבטל ההזמנה בכרוך לדמי הביטול הנ"ל.
  9.7. קרן המזון תהא רשאית לבטל הזמנה ובלבד שתמסור על כך ללקוח הודעה 24 שעות ומעלה לפני מועד האספקה.
  9.8. בנוסף לאמור לעיל, הלקוח יהיה רשאי לבטל רכישה של מוצרים שאינם אלה: (א) טובין פסידים (מתקלקלים או מתכלים); (ב) טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה; ו- (ה) מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה-1995. ביטול הרכישה אפשרי באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות הטלפוני וזאת עד 14 ימים מיום אספקת המוצר. ניתן לבטל עסקה באחת מהדרכים הבאות: בטלפון למספר: 0587020252; בדואר אלקטרוני לכתובת: kerenhamazon@gmail.com. וכן – דרך וואטסאפ.
  9.9. ביצוע הזמנה ורכישה על ידי הלקוח בקרן המזון יכולה להתבצע באמצעות האינטרנט, והן באמצעות השירות לקוחות בטלפון.
  9.10. לקוח שביצע הזמנה באתר רשאי לשנות/לבטל את ההזמנה או להחזיר מוצר כלשהו מתוך ההזמנה באמצעות פנייה למוקד שרות לקוחות, בטלפון, באתר ובוואטסטאפ, בכפוף לאמור בתקנון זה בדבר אופן שינוי/ביטול הזמנה.
x

#{title}

#{text}

#{price}